Meer dan 100 bedrijven profiteren al van extra bedrijfsruimte






Een Corona test tent huren? Via Donselaar Structures is het zo geregeld! Dankzij onze jarenlange ervaring en grote capaciteit weten we voor elke vraag een snelle oplossing te realiseren. Daarbij zorgen we natuurlijk voor een oplossing op maat. Bij een Corona test tent is het in geval van een teststraat bijvoorbeeld wenselijk een tent te hebben waar auto’s doorheen kunnen rijden. Geen enkel probleem met onze tenten! Jullie hebben keuze uit verschillende typen deuren, tenten van verschillende hoogtes en ook de breedte is aan te passen.
Altijd droog laden, lossen en werkzaamheden uitvoeren met onze T1.
Met een zijhoogte tot 4,5 meter
kunnen trucks en trailers makkelijk onder de T1 door.
Goederen opslaan die niet temperatuurgevoelig zijn of beschut werken? Kies voor de T2.
Het stevige dak en sterke zijzeilen bieden bescherming tegen weer en wind.
De T3 is ideaal om verkoopruimte uit te breiden of goederen en machines te beschermen.
Deze tenthal is goed af te sluiten door de sandwich wandpanelen.
In de T4 heb je geen last van condenswater, dus is perfect als tijdelijke kantoorruimte.
Ook voor de opslag van temperatuurgevoelige goederen is de T4 geschikt door de volledig isolatie.
De uitstraling van een permanente hal en flexibiliteit van een tenthal. Dat is de T5.
Door het tijdelijke karakter is de doorlooptijd van een vergunning veel sneller en makkelijker te regelen.
Het inzetten van een tent als testplaats heeft diverse voordelen. Bijvoorbeeld dat onze tenten op vrijwel elke ondergrond geplaatst kunnen worden, zodat tal van locaties geschikt zijn om als testlocatie te dienen. Daarbij maken we een tent zowel in de lengte, breedte als hoogte volledig op maat. Een lege hal vinden die groot genoeg is kan een uitdaging vormen. Een op maat gemaakte tent is echter snel en voordelig te regelen, waardoor tijd en geld geen belemmering meer vormen. Dit alles maakt een Corona test tent een snelle, praktische en voordelige oplossing.
Door de locatie zelf te zien kunnen we je het beste advies geven.
De meeste tenthallen zijn direct beschikbaar door onze grote voorraad.
Huur een tenthal tot wel 15 jaar. Maar ook kopen of leasen behoort tot de mogelijkheden.
Onze montagemedewerkers zetten in no time de tenthal voor jou op de juiste plek.
Onze gekwalificeerde mensen werken veilig door middel van heldere werkprocessen.
Door het tijdelijke karakter van de tenthal, is een vergunning zo aangevraagd.
“Kwaliteit, service, nette prijs, goede en fijne communicatie.”
Joost Munsterman – Intratuin Emmeloord
“Donselaar heeft een overkapping geleverd waar 5 vrachtwagens in de schaduw kunnen staan. Dit is in een prima samenwerking en op een fijne manier verlopen. Korte communicatielijnen, vriendelijke mensen, niets op aan te merken.”
Wyno Harmelink – Ekro
”Door snelle en duidelijke communicatie met een goed prijs heeft ons doen besluiten om deze opslag tent te huren bij Donselaar Structures. Na de afgesproken montage is een nette opslagtent afgeleverd.”
Matthijs van Vliet – HSK Prefab
Bij Donselaar Structures nemen we onze klanten graag zoveel mogelijk werk uit handen. We denken actief mee over een geschikte tent, is bijvoorbeeld een tent zonder of met (gedeeltelijke) isolatie het meest geschikt? Naast een advies op maat verzorgen we ook het transport en de opbouw van de tent(en). Ons ervaren team zorgt voor een snelle en veilige opbouw van de tent, waardoor deze direct in gebruik genomen kan worden. Omdat we zowel productie, vervoer als opbouw in eigen hand hebben, kunnen we snel schakelen én de hoogste kwaliteit in onze service garanderen.
Veiligheid is een belangrijk onderwerp in de tentenwereld. Huur je een tent bij Donselaar Structures, dan weet je zeker dat je een tent huurt die voldoet aan alle eisen rondom veiligheid. Onze tenten voldoen namelijk niet alleen aan de geldende Europese brand- en veiligheidseisen, ze zijn ook goedgekeurd volgens de DIN-norm 4102B1. Daarnaast heeft elke tent een eigen tentboek, waarin de constructieberekeningen en andere technische informatie staat. Deze tentboeken zijn samengesteld conform NEN 8020-41. Ook de scholing van ons personeel vinden we belangrijk. De montagemedewerkers zijn alle VCA-gecertificeerd en werken volgens alle veiligheidsmaatregelen.
We begrijpen als geen ander dat jullie graag snel willen beschikken over jullie Corona test tent. Daarom helpen we graag met een snelle levering. Doordat we vanuit onze ruime voorraad leveren, is het vaak mogelijk al binnen een week na de orderbevestiging de tent op locatie te hebben. Met spoed een tent nodig, informeer dan vandaag nog even naar de mogelijkheden. Willen jullie toch langer dan gedacht gebruik maken van de testlocatie? Geen probleem. Het is namelijk altijd mogelijk de huurperiode te verlengen. Maak net zolang als nodig is gebruik van onze veelzijdige tenten. Meer weten? Vraag een offerte op maat aan en ontvang op korte termijn een gedetailleerde offerte.