- Volledig geïsoleerde tenthal – T4
Akro Nijverdal
Begin februari 2024 kreeg Autobedrijf Van den Udenhout te maken met een enorme tegenslag: een brand legde hun werkplaats plat. De rook- en roetschade maakte het gebouw onbruikbaar. Het was duidelijk dat er snel een oplossing moest komen om verdere stilstand te voorkomen.
Binnen twee weken na de brand hebben wij een T4 volledig geïsoleerde tenthal geplaatst, een tijdelijke industriehal die perfect aansluit bij de behoeften van een professionele werkplaats. Dankzij deze snelle en flexibele oplossing kon Van den Udenhout de werkzaamheden hervatten.
Onze T4 tenthal bood precies wat het autobedrijf nodig had:
De hal werd uitgerust met moderne voorzieningen die nodig zijn in een professionele werkplaats, en onze flexibele aanpak zorgde ervoor dat alles naadloos aansloot op de wensen van de klant.
Heb je snel een oplossing nodig na calamiteiten, zoals brand of waterschade? Donselaar Industrie biedt volledig geïsoleerde tenthallen die binnen no-time operationeel zijn. Onze T4 geïsoleerde hallen zijn geschikt voor uiteenlopende toepassingen, van werkplaatsen tot opslagruimtes, en bieden de robuustheid en comfort die jouw bedrijf nodig heeft. Met een tijdelijke werkplaats zoals die voor Autobedrijf Van den Udenhout kun je direct aan de slag.